Дистанційне навчання

01.02.2019
Українська мова
Сьогодні ми повторимо звуковий аналіз слів. Пригадайте, як ми позначаємо голосні наголошені та ненаголошені звуки, приголосні тверді та пом'якшені. Пригадали? А тепер пограйте в гру та перевірте себе. Будьте уважними!Молодці!  Потренувались. А тепер перейдіть до Classuoom та дайте відповіді на питання. 

Я досліджую світ

Знову сьогодні поговоримо про відкриття. Ви, діти, вже багато знаєте про значущі відкриття для людей. А тепер пропоную вам зробити власний винахід На допомогу юним дослідникам прийде підручник с.22-23. Уважно ознайомтесь, дітки, із запропонованими вправами. Можливо ви й самі можете створити незвичайні речі із звичайних. Попросіть батьків про допомогу. Після карантину у вас буде можливість продемонструвати власний винахід! Отож вперед!

31.01.2019
Математика
Вітаю вас, дітки, і вас, шановні батьки! Продовжуємо працювати. Пропоную вам, діти, виконати арифметичні дії завдання №1, с.73 підручника. Для цього потрібно обчислити перший вираз, а потім виконувати інші дії у яких першим числом буде відповідь попереднього виразу. В математиці дуже часто вам будуть зустрічатися вирази не дві дії. Якщо у виразах дії додавання або віднімання, то потрібно виконувати їх почергово, як ви обчислювали вирази у потягу (завдання №1).
А тепер спробуйте дати відповіді на новій інтерактивній дошці.

Сделано на Padlet


Українська мова

Пропоную вам, дітки, повторити вивчене про букву Л та звук, який вона позначає. В цьому вам допоможуть Казкові герої.

А тепер пропоную опрацювати матеріал Букварика с.15. 
Читаючи казочку, спробуйте голосом передати характер та настрій кожного героя. Бажаю всім успіхів.

Я досліджую світ
Природа допомагає винахідникам робити відкриття. Про це ви можете дізнатися розгорнувши підручник "Я досліджую світ" на с.20-21. Розгляньте уважно малюнки та розкажіть батькам, які предмети живої та неживої природи допомогли людям зробити відкриття.  
Подивіться мультфільм і розкажіть батькам, як з'явився папір.
      30.01.2019
Українська мова
Сьогодні, любі діти, ми повторимо вивчене про букву Л. Пригадайте, які звуки позначає буква Л, назвіть її сусідів, користуючись абеткою. А потім прочитайте слова у Букварику на с. 14. За бажання у чернетці запишіть звукові моделі до слів 3 стовпчика. Далі прочитайте текст. Придумайте до нього заголовок. Яку тварину у ньому описано? Спробуйте описати цих тварин. 
Після роботи відвідайте Classroom. Дайте відповіді на питання.

Математика
Сподіваюсь, що ви, дітки, вже навчилися креслити та вимірювати відрізки. Сьогодні ми повторимо ще раз як це робити. Для цього розгорніть підручник з математики на с. 72 та разом з батьками розгляньте 1-4 завдання. Любі першокласнички, пригадайте, що потрібно зробити, щоб вставити пропущене число. Потренуйтесь виконуючи 5 завдання. А потім зробіть схожу тренувальну вправу у Classroom. Бажаю успіхів. З повагою, Наталія Миколаївна.

Я досліджую світ
Вітаю вас, мої юні досліднички! Пропоную вам стати справжніми пошуковцями і,працюючи з цікавим кросвордом, знайти назви предметів, які колись відкрили винахідники. 

29.01.2019
Я досліджую світ
Чи замислювалися ви, діти, як народжуються винаходи? Дещо про це ви дізнаєтесь, опрацьовуючи матеріал підручника "Я досліджую світ" с. 19. Ви, діти, дуже любите малювати. А чи замислювались ви, як виникла фарба? Подивіться мультфільм, можливо, для когось, це буде відкриттям.


Математика
Шановні учні! Пропоную вам ознайомитися з матеріалом підручника на с. 70-71. Пригадайте, як ми обчислюємо вирази на додавання та віднімання. Повчіться виміряти та креслити відрізки. Правильно це зробити вам допоможе відео. Після опрацювання матеріалу підручника та перегляду відео, будь ласка, у чернетці спробуйте накреслити декілька відрізків, назвати їх та надписати довжину.


Українська мова
Любі мої першокласники! Сьогодні ми повторимо вивчену вами букву Б. Ви почитаєте текст на с.13 Букваря. Пригадайте, як відбувалися події у казці. Розкажіть про це своїм батькам. Повторіть, як називаються частини тексту (зачин, головна частина, кінцівка). Знайдіть їх у прочитаному вами уривку. Якщо ви, дітки, забули всю казочку, то мультфільм вам допоможе. Після перегляду дайте відповіді на питання у Classroom.28.01.2019
Українська мова. Читання


Любі діти! Пропоную вам прочитати текст Івана Андрусяка та дати відповіді на питання в Classroom. Щоб прочитати текст ,вам потрібно перейти за посиланням, що знаходиться на головній сторінці блогу: праворуч зображення Нова хрестоматія, у новому вікні натиснути на Хрестоматія 1-2 класи. Прочитати текст с.37-39. 

Математика

Повторимо назви компонентів віднімання. Перегляньте відео та опрацюйте матеріал на с.69 підручника. Потім дайте відповіді на питання у Classroom. Будьте уважними. Бажаю успіху!

Я досліджую світ

На наступному тижні ми будемо говорити про винаходи. Пропоную вам разом з батьками стати винахідниками нового виду календаря. Він повинен мати незвичайний вигляд, присвячений різним датам, на ваш розсуд (пори року, дні народження рідних, народні свята, святкові дати країни тощо...), матеріал теж на ваш розсуд.
Після карантину ваш незвичайний календар принести до школи на виставку. 
 А поки пропоную вам, дітки, повторити пори року  та назви місяців .
                                               3.01.2019
Математика
Повторюємо порівняння чисел в межах 10
Немає коментарів:

Дописати коментар